Новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка проходила 21 січня 2024 року переможцем став Гейна Роман, учень 11 класу Барського ліцею № 4, який посів ІІІ місце.

11:47 31.01.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ХХІV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Питання впливу української мови в суспільстві було й залишається актуальним і зараз, у час війни, яка розставила всі акценти: проростила надійний ґрунт святої любові до Батьківщини, мови, культури, історії, мистецтва. Конкурс має на меті піднесення престижу української мови, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

11:25 31.01.2024