ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ- 2024. ПІДБИТО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ

Дата: 04.03.2024 14:40

Кажуть, що найкращі знавці правил безпеки – це діти. Чому? Бо вони, з чистою дитячою безпосередністю та безмежною фантазією, хочуть бачити світ гарним, спокійним, без небезпек.

Щоб підтримати юних знавців і дати їм можливість поділитися своїм баченням безпечної праці, відбувся конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей- 2024».

Метою проведення конкурсу є підвищення інтересу в дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці, формування активної свідомої позиції щодо значення здорових і безпечних умов праці, активізація творчого потенціалу дітей та молоді, сприяння розвитку дитячої творчості, привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Члени журі оцінювали актуальність теми, практичне значення, оригінальність та якість роботи, використання знаків безпеки.

За результатами конкурсу визначено переможців:

1 категорія (6 – 10 років):

І місце: Гуменюк Софія, учениця Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради;

ІІ місце: Мишковецький Максим, учень Барського ліцею №2 Барської міської ради;

ІІІ місце: Колодій Назар, учень Митківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради

2 категорія (6 – 10 років):

І місце: Гаврилюк Софія, учениця Сеферівської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради

ІІ місце: Томіна Марія, учениця Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради

ІІІ місце: Бондар Кіра, учениця Митківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради

3 категорія (15 – 18 років):

І місце: Кобилецький Богдан, учень Войнашівського ліцею Барської міської ради;

ІІ місце: Харченко Олександра, учениця Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.