Новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка проходила 3 лютого 2024 року переможцями стали Марія Філіпова, учениця 8 класу Барського ліцею № 4, яка посіла ІІІ місце та Ольга Колодій учениця 11 класу Барського ліцею № 4, яка посіла ІІІ місце .

16:03 09.02.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з МАТЕМАТИКИ, яка проходила 28 січня 2024 року переможцями стали Денис Яворський, учень 8 класу Барського ліцею № 1, який посів ІІІ місце та Михайло Катрін учень 10 класу Барського ліцею № 3,який посів ІІІ місце .

15:54 08.02.2024

Інтегроване зайняття у Барському ЗДО №7 "Казка"

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом логіко - математичного розвитку з використанням цеглинок LEGO "Шість кольорових сходинок до школи". Старша група "А", вихователь Лариса Гармідер.

15:55 02.02.2024

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "ЗІРКОВА МРІЯ -2024"

З метою виявлення талановитої молоді, розвитку її творчих здібностей та умінь, збереження та популяризації духовних надбань українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної творчості, 30 січня серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Барської територіальної громади проведено конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2024», що проходить у рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2024».

15:53 01.02.2024