Безпечна країна очима дітей

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» , який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою як найширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих , збереження людських життів, рекомендує ознайомитися з соціальною рекламою з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах. З соціальними відеороликами «Безпечна країна очима дітей», які створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення ат радіомовлення можна ознайомитись на сайті www.dopomogadtp.com, розділ Соціальна реклама.

19:49 03.04.2023