Літературно-музична композиція, присвячена 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 07.03.2024 15:12

«Нація завжди мусить мати генія, перед яким схилятимуться і свої, і чужі, і навіть вороги!»

Ліна Костенко

Саме цією цитатою сьогодні розпочалась літературно-музична композиція, присвячена 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Барському ліцеї №4

«На струнах Кобзаревої душі», яку підготували та провели заступниця директора з виховної роботи Тетяна Рудоман, педагог-організатор Ірина Побережна, учитель мистецтва Валерій Лоян та учні 7-Б, 9-Б, 11 класів. Учні 1-11 класів поглибили знання про життєвий та творчий шлях Кобзаря, читали поезії.

Тарас Шевченко – це наша слава, велич і національна гордість. Він оспівав і прославив свій народ, дав йому пісню буремної сили й животворної наснаги.

Голос Кобзаря завжди кликав і кликатиме й надалі сильних на подвиг, вселятиме у слабких надію та віру, пробуджуватиме любов до рідної землі. Це голос скривдженої, закутої в кайдани, але нескореної душі народу.