АКЦІЯ «ВОРОГАМ КРИШКА»

Протягом двох місяців учасники освітнього процесу Барського ліцею №2 брали участь у волонтерському проєкті – акції «Ворогам кришка».

08:59 15.01.2024

ПІДСУМКИ АКЦІЇ «ГАРБУЗ – СИМВОЛ РОДУ»

З метою відродження, збереження та популяризації гастрономічної, нематеріальної культурної спадщини України, формування відчуття української ідентичності, сприяння національного виховання молоді протягом жовтня -листопада було проведено Акцію "Гарбуз - символ роду". Участь у Акції взяли 9 закладів освіти Барської міської ради.

08:29 28.11.2023

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "ГАЛЕРЕЯ КІМНАТНИХ РОСЛИН"

З метою залучення дітей та підлітків до роботи по озелененню закладів освіти, фомування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів з 8 травня 2023 року по 30 жовтня 2023 року в закладах освіти було проведено конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин»

14:30 03.11.2023