A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Барської міської ради
Відділ освіти Барської міської ради

Новини

Навчально - польові збори з Захисту України

З 05.05. по 07.05. в 11-го класу Барського ЗЗСО №3 проходили навчально-польові збори з Захисту України, як підсумку оволодіння початковими знаннями, уміннями та навичками з військової підготовки. Проведено практичні заняття із здачею відповідних нормативів з тактичної, вогневої підготовок та домедичної допомоги. Учні вміло застосовували теоретичні знання на практиці. Відвідали братську могилу вояків Української Галицької Армії.

20:30 11.05.2021

Гулівський ЗЗСО

До Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги учнями Гулівського "ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО" відбулося покладання квітів до пам'ятника героїв загиблих у Другій світовій війні.

20:21 11.05.2021

Гулівський ЗЗСО

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, 9 травня - 76 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні вшановуємо подвиг українського народу. Це сумні й важливі дати, які мають нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. Тому учні 4 класу Гулівського "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО" разом з класним керівником  Олійник Іриною Василівною зробили лепбук "Наша перемога завжди з нами. Пам'ятаємо загиблих і вклоняємось перед героями!"

20:18 11.05.2021

Ялтушківський ЗЗСО

Учні 3-А класу Ялтушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Барської міської ради шлють палкі вітання любим матусям з нагоди Дня матері, який відзначається у другу неділю травня.

20:15 11.05.2021

День пам’яті та примирення у 4 класі Ялтушківського ЗЗСО

День пам’яті та примирення у 4 класі Ялтушківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів пройшов під гаслом «Ніколи знову!» Переглянули та обговорили відео про Другу світову війну, згадали тих, хто поліг за рідний край, виготовили червоні маки – як символ перемоги, створили виставку малюнків, склали асоціації до слів «мир» та «війна», зробили вісника миру – голуба, поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

20:10 11.05.2021

Акція з благоустрою

З метою поліпшення санітарного стану території навчального закладу, після зимового періоду експлуатації, працівники Мигалівецького ЗЗСОІ-ІІ ст-ЗДО Барської міської ради долучились до щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населеного пункту.

08:36 05.04.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень