МОВА – ДНК НАЦІЇ

Дата: 20.03.2024 11:10

Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона найпрекрасніше диво, скарбниця, у якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.

У Барському ліцеї № 2 відбувся конкурс «Мова – ДНК нації». На слово щире, на бесіду мудру, на змагання юних знавців української мови були запрошені ліцеїсти та вчителі. За звання найерудованіших та найкмітливіших змагалися шестикласники, які за допомогою жеребкування об’єдналися в команди «Мовні віртуози» та «Блискучі філологи».

Ліцеїсти показали свої знання та вправність у конкурсах «Поясни жестом», «Загадковий кошик», «Народна мудрість», «Я артист». Родзинкою конкурсної програми стала «Філологічна хвилинка» від учителів української мови та літератури нашого закладу.

Організатори заходу не оминули увагою і глядачів та провели гру з уболівальниками.

Незабутню атмосферу створили учениці 4-А гімназійного класу, які підготували музичні номери для присутніх.

Знання української мови та здібності учасників оцінювало почесне журі. За підсумками запеклої боротьби з відривом у кілька балів перемогу здобула команда «Мовні віртуози».

Плекайте українську мову! Успіхів вам у її вивченні!

Учителька української мови та літератури, класний керівник 4-А гімназійного класу Вікторія Балинська

Плекайте українську мову! Успіхів вам у її вивченні!