П'ЯТЬ МОДНИХ ДНІВ У ШКОЛІ

Дата: 23.03.2024 11:21

Найважливіше в одязі - людина, яка його носить.
Ів Сен Лоран

Сьогодні Україна та український народ переживає нелегкі часи, діти теж. Але добре, що атмосфера в класному колективі залежить тільки від нас. Тому останній тиждень навчання у березні третьокласники Мигалівецької гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради (класний керівник Любов Жилінська) вирішили провести креативно- "Тиждень моди".

Відкривали для себе світ моди: стиль, тренд, бренд, подіум, дефіле, Андре Тан.Пробували себе в ролі модельєрів , та моделей. Обговорювали зміни у моді на протязі останніх 100 років (розгляд фото бабусь). Цікаво пройшов день сучасної зачіски - як для хлопчиків так і дівчаток. Кожен день новий образ - по якому визначались "Модники дня".

Понеділок Софійка КуземаОлександра Ворсюк.

Вівторок - Марія ГаристМатвій Моспан.

Середа - Ульянка ГуліцькаАндрій Яровий.

Четвер - Софія Бистрицька.

Кожен мав право на самовираження власного "Я", зокрема й через моду.

Зрозуміли - мода, це не тільки одяг, а й добро, здоров'я, щастя, Україна, свято, обійми.

Будьте всі модними.