"Я" ЦІНУЄ СЕБЕ

Дата: 16.03.2024 10:59

"Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" - мета початкової освіти, закріплена в Державному стандарті початкової освіти: всебічний розвиток дитини, її компетентностей та наскрізних умінь, формування цінностей.

Саме тому протягом минулого навчального тижня третьокласники Мигалівецької гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради класний (керівник Любов Жилінська) були зосереджені на дослідженні власного емоційного потенціалу, самопізнанню,самовдосконаленню особистості. Для цього учні проходили Пригоди (Методичний посібник для виховної роботи з учнями 1-4 класів з питань попередження торгівлі людьми) для повного прийняття себе, незалежно від особливостей і достоїнств.

Учні усвідомили унікальність власного "Я", та зрозуміли роль похвали у розвитку ціннісного ставлення до самого себе.