Відділ Освіти Барської Райдержадміністрації

Новини

Операція «Опале листя».

Дата створення: 12:42 16.11.2020

В межах місячника екологічного виховання «Пробач мені, земле моя» в Поповецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила природоохоронна операція «Опале листя».

Зі святом Дня знань!

Дата створення: 11:23 02.09.2020

 

Оголошення!

Дата створення: 15:24 20.07.2020

ФЛЕШМОБ "УКРАЇНА - ЦЕ МИ!"

Дата створення: 09:55 28.01.2020

Балківський НВК долучився до участі у флешмобі "Україна-це ми!" з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Теплиця на моєму підвіконні

Дата створення: 09:51 28.01.2020

20 січня учні 3 класу Гаївської ЗОШ-сад І - ІІ ступенів під керівництвом вчительки Мазур Н. П. провели навчальний проект "Теплиця на моєму підвіконні". Учням було запропоновано виростити з насіння рослини, визначити, які саме умови потрібно, щоб зародилось нове життя рослини. Школярі підготували насіння (цибулі, квасолі), грунт, пісок, глину, посуд, воду. Із великою радістю працювали над даною роботою, допомагаючи один одному. Вчилися діти проводити дослідження, шукати необхідну інформацію, спостерігати, порівнювати, встановлювати закономірності, робити висновки. Всі учні з творчістю підійшли до презентації своєї роботи. Кожна робота була індивідуальна. Знання, власноруч перевірені і підтверджені на практиці, діти збережуть на все життя!

Районне методичне об'єднання вчителів 3-х класів.

Дата створення: 15:20 20.01.2020

9 січня 2020 року на базі Барського ліцею № 2 відбулося засідання районного методоб’єднання учителів 3 класу. Тема методичного об'єднання – «Сучасне освітнє середовище для натхненого навчання.» Учасники М/О розпочали свою роботу у дружньому колі з ранкової зустрічі - гри «Чарівний кубик» та святкового побажання. Обмінялися думками, щодо впровадження елементів НУШ на уроках в 3 класі. Особливу увагу звернули на виготовлення і застосування лепбуків. Адже, лепбук - нова форма організації для розвитку пізнавальної активності учнів і розвитку їхньої самостійності, багатофункціональна папка-складайка, що містить кишені, віконечка, папки-ширмочки, дверцята та інші види ніш для різноманітного дидактичного матеріалу. Лепбук має гарну особливість — складатися і займати мінімум місця для зберігання та розкладатися у об’ємну папку для декількох дітей одночасно. Цікавинками з власної торбинки поділилися з колегами : Лотоцька Л. В. (Войнашівська ЗОШ І - ІІІ ст.), Овчіннікова А. І. (Каришківська ЗОШ І – ІІ ст.), Тарасюк Т. В. (Маньковецька ЗОШ І – ІІІ ст.), Гринюк Т. В. ( Журавлівська ЗОШ І – ІІІ ст.), Ткачук М. В. (Войнашівська ЗОШ І – ІІІ ст.), Гребенюк В. А. (Поповецька ЗОШ І – ІІІ ст.), Мазур Н. П. (Гаївський НВК «ЗОШ – сад І – ІІ ст.»).

Засідання районних методоб’єднань учителів української мови, літератури, зарубіжної літератури та географії

Дата створення: 15:15 20.01.2020

Активна участь у роботі фахового методоб’єднання – одна із форм підвищення професійної майстерності педагогів.

Новорічні ранки у Гулівському НВК

Дата створення: 15:09 20.01.2020