людям з порушенням зору
Відділ освіти Барської міської ради

Гулівський ЗЗСО

До Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги учнями Гулівського "ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО" відбулося покладання квітів до пам'ятника героїв загиблих у Другій світовій війні.

20:21 11.05.2021

Гулівський ЗЗСО

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, 9 травня - 76 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні вшановуємо подвиг українського народу. Це сумні й важливі дати, які мають нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. Тому учні 4 класу Гулівського "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО" разом з класним керівником  Олійник Іриною Василівною зробили лепбук "Наша перемога завжди з нами. Пам'ятаємо загиблих і вклоняємось перед героями!"

20:18 11.05.2021

Ялтушківський ЗЗСО

Учні 3-А класу Ялтушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Барської міської ради шлють палкі вітання любим матусям з нагоди Дня матері, який відзначається у другу неділю травня.

20:15 11.05.2021

День пам’яті та примирення у 4 класі Ялтушківського ЗЗСО

День пам’яті та примирення у 4 класі Ялтушківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів пройшов під гаслом «Ніколи знову!» Переглянули та обговорили відео про Другу світову війну, згадали тих, хто поліг за рідний край, виготовили червоні маки – як символ перемоги, створили виставку малюнків, склали асоціації до слів «мир» та «війна», зробили вісника миру – голуба, поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

20:10 11.05.2021

Акція з благоустрою

З метою поліпшення санітарного стану території навчального закладу, після зимового періоду експлуатації, працівники Мигалівецького ЗЗСОІ-ІІ ст-ЗДО Барської міської ради долучились до щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населеного пункту.

08:36 05.04.2021

Операція «Опале листя».

В межах місячника екологічного виховання «Пробач мені, земле моя» в Поповецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила природоохоронна операція «Опале листя».

12:42 16.11.2020

Оголошення!

УВАГА, КОНКУРС! БАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА МИТКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ – ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» БАРСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, БАРСЬКИЙ РАЙОН, С. МИТКИ, ВУЛ. ПРИВОКЗАЛЬНА, БУДИНОК 1. Умови оплати праці: посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

15:24 20.07.2020

ФЛЕШМОБ "УКРАЇНА - ЦЕ МИ!"

Балківський НВК долучився до участі у флешмобі "Україна-це ми!" з нагоди відзначення Дня Соборності України.

09:55 28.01.2020