Новини

Районний конкурс в рамках ІІ обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2018».

З метою пропагування українського мистецтва, світової класики, кращих творів місцевих авторів, виховання почуття національного патріотизму, підтримки розвитку творчого, духовного потенціалу учнів та їх учителів 30.01.2018 року проведено районний конкурс в рамках ІІ обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2018».  95 учнів із 28 шкіл району виборювали першість.  За результатами виступів журі конкурсу відібрали учасників обласного туру, який відбудеться у м. Вінниці 06 лютого 2018 р. Це, зокрема, учні Барської ЗОШ І-Ш ст. № 4, Войнашівської ЗОШ І-Ш ст., Терешківської, Мигалівецької ЗОШ І-ІІ ст.

16:31 17.05.2018

«Пам’ятай їх подвиг»

…Безвусі, юні, вічно молоді ви склали голови за рідний Київ, скріпивши крок державницькій ході, вписавши подвиг у свободи вияв (Яр Славутич «Крутянці»).

16:24 17.05.2018

Вшанування пам'яті Героїв Крут у Сеферівській ЗОШ

Ще юнаки, ще майже діти, А навкруги і смерть, і кров. «На порох стерти, перебити!» - Іде на Київ Муравйов. Полків його не зупинити, Та рано тішаться кати: Коли стають до зброї діти , Народ цей – не перемогти!

16:21 17.05.2018