Предметний тиждень у початкових класах у Мигалівецькій ЗОШ

Дата: 04.04.2018 14:31

Предметні тижні у початковий період навчання школярів посідають дуже важливе місце. Саме в цей час відбуваються перші самостійні відкриття дитини.Нехай навіть вони невеличкі і, на перший погляд ,незначні, та в них - паростки майбутнього інтересу до наук,до навчання.
У Мигалівецькій ЗОШ І-ІІ ст відбувся предметний тиждень у початкових класах.Вчителями початкових класів була розроблена різнобарвна палітра заходів та засобів і форм їх проведення.Учні з цікавістю вляли участь у вікторині "В гостях у казки", з не підробленим інтересом змагались у "Майстер - шеф діти ": готували вареники , кутю ,узвар.Цікаво пройшов майстер -клас "Виготовлення Смайлика - закладки".Гарно декламували учні вірші про зиму у конкурсі читців.Перше місце дісталось учениці 1класу Стицюк Катерині.Дівчатка третього класу переспівали всіх у конкурсі щедрівок.Учні другого класу зварили найсмачнішу кутю.
Це був тиждень яскравого свята знань, свято майстерності і творчості як учнів так і вчителів.