«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ-НЕЗМІННИЙ ПРІОРИТЕТ СЬОГОДЕННЯ»

27 лютого на базі Терешківської гімназії відділом освіти Барської міської ради проведено семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Безпека дітей-незмінний пріоритет сьогодення».

11:52 29.02.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології яка проходила 10 лютого 2024 року переможцями стали Поповська Світлана, учениця 11 класу Барського ліцею № 1, яка посіла ІІІ місце та Підлубний Дмитро учень 9 класу Барського ліцею № 1, який посів ІІІ місце.

11:47 28.02.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

За результатами ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови яка проходила 16-17 лютого 2024 року переможцем стала Било Єлизавета, учениця 10 класу Барського ліцею № 1, яка посіла ІІІ місце.

11:42 25.02.2024