Новорічна казка у Журавлівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 22.02.2018 14:32

У грудні до нас приходить найчарівніше та найдивовижніше свято - свято Нового року. Це свято радості, добра, мрій…
Новорічна казка знову завітала в гості у Журавлівську ЗОШ І-ІІ ступенів.
Міхами сміху, пригорщами веселощів, віхолою запальних українських, східних, циганських танців, радісними хороводами пригощали батьків, учителів, гостей учні школи. А в центрі актової зали красувалася красуня ялинка, біля якої щаслива дітвора водила хороводи з батьками, учителями та директором школи Янковською Світланою Дмитрівною. Керівник школи щиро привітала всіх присутніх з наступаючим 2018 роком, побажала всім міцного здоров’я, миру в сім’ях та в державі, успіхів в усьому, здійснення найзаповітніших бажань.
Дід Мороз вручив усім учням школи новорічні подарунки, які залюбки закупило дітям ТОВ «Краєвид Поділля» на чолі з його генеральним директором Пугою Григорієм Михайловичем.