Тренінг для вчителів початкових класів Барського району

Дата: 14.03.2018 08:59

11 - 12 січня 2018 року на базі Барського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» відбувся тренінг для вчителів початкових класів Барського району з питань впровадження Державного стандарту початкової освіти в 2018/2019 навчальному році.
Учасники тренінгу ознайомились з проектом нового Державного стандарту початкової освіти та Модельною освітньою програмою. Через інтерактивні форми роботи педагоги розвивали навички планування тематичного дня в умовах інтегрованого підходу, обговорювали особливості оцінювання освітніх досягнень учнів, поглиблювали розуміння особливостей організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину, знайомились з он-лайн платформами освітніх ресурсів.
Тренери Гора Д.К. та Романяк Л.Г. підібрали велику кількість інтерактивних форм роботи, що створило творчу атмосферу та позитивний емоційний настрій учасників тренінгу. Педагоги району оптимістично налаштовані на зміни та готові до роботи в новій українській школі.