ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ЛІДЕР-2024»

Дата: 16.04.2024 09:24

Фото без опису

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно.

Саме тут, президенти учнівських самоврядувань мають можливість проявити свої лідерські та організаторські здібності, випробувати свої сили з ораторського мистецтва та обмінятися досвідом роботи органів учнівських самоврядувань.

16 квітня на базі Барського ліцею №4 відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Барської міської ради, які розповідали про те чому для них важливо стати Лідером - 2024 .

Кандидатами у Лідера-2024 були – Капусевич Діана, Барський ліцей №3, Акунець Анастасія, Барський ліцей №2, Заїка Анастасія, Балківська гімназія з дошкільним підрозділом та Садлій Аліна, Барський ліцей №1.

Конкурсанти презентували себе, оригінально представляли свої інтереси, досягнення, лідерську життєву позицію, а також розповідали про свою діяльність як президента учнівського самоврядування.

І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування перемогу здобула Діана КАПУСЕВИЧ її заступником обрано Анастасію АКУНЕЦЬ.

Бажаємо творчої та плідної роботи!

Сьогодення ще більше єднає молодь, як народ – сильний, як націю – могутню, як країну – вільну!