«ДИВО ШАШКА -2024»
4 та 8 квітня на базі Барського ліцею №4 пройшов міський етап шашкового фестиваль «ДИВО ШАШКА -2024» серед учнів 1-11 класів.
У змаганнях взяли участь учні з 19 закладів загальної середньої освіти Барської міської ради.
Про користь гри в шашки можна говорити нескінченно. Під час гри формуються довільні форми поведінки, відбувається розвиток уваги, сприймання, пам’яті, мислення.
На чорно-білих дошках розгорталися справжні баталії: діти довго міркували перед кожним ходом, раділи вірним ходам. Турніри пройшли у спокійній, радісний атмосфері і закінчилися нагородженням переможців.
В змаганнях з шашок призові місця розподілилися таким чином:
серед учнів 1 класів(дівчата)
І місце – Мельнікова Мія, Барський ліцей №2
ІІ місце – Павловська Дарина, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце –Максімова Катерина, Барський ліцей №4
серед учнів 1 класів(хлопці)
І місце – Малий Андрій, Гармацька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Піка Назар, Журавлівська гімназія
ІІІ місце –Мазур Матвій, Барський ліцей №2
серед учнів 2 класів(дівчата)
І місце – Савіцька Вікторія, Кузьминецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Нестерук Аліна, Журавлівська гімназія
ІІІ місце – Головатюк Віолета, Барський ліцей №4
серед учнів 2 класів(хлопці)
І місце – Савормок Василь, Барський ліцей №3
ІІ місце – Пасічник Макар, Барський ліцей №1
ІІІ місце – Агафонов Матвій, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 3 класів(дівчата)
І місце – Стрембіцька Дар’я, Гармацька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Дмитришина Софія, Кузьминецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Марущак Анастасія, Барський ліцей №2
серед учнів 3 класів(хлопці)
І місце – Песляк Дмитро, Барський ліцей №2
ІІ місце – Смирнов Арсеній, Барський ліцей №3
ІІІ місце – Фурц Констянтин, Гаївська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 4 класів(дівчата)
І місце – Швець Софія, Журавлівська гімназія
ІІ місце – Лівіцька Вікторія, Івановецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Говлонська Вікторія, Гаївська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 4 класів(хлопці)
І місце – Печора Павло, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Лавров Всеволод, Барський ліцей №1
ІІІ місце – Тихолаз Роман, Барський ліцей №2
серед учнів 5 класів(дівчата)
І місце – Міханцова Олександра, Барський ліцей №2
ІІ місце –Індевич Тетяна, Балківська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Боднар Дар’я, Барський ліцей №4
серед учнів 5 класів(хлопці)
І місце – Почапський Данило, Барський ліцей №1
ІІ місце – Паламар Іван, Івановецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Севастьянов Станіслав, Балківська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 6 класів(дівчата)
І місце – Глушко Марія, Чемериська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Антонюк Ангеліна, Журавлівська гімназія
ІІІ місце – Печора Ангеліна, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 6 класів(хлопці)
І місце – Кірпа Ілля, Барський ліцей №4
ІІ місце – Мостовий Дмитро, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Безсмертний Олександр, Барський ліцей №1
серед учнів 7 класів(дівчата)
І місце – Пославська Софія, Мальчовецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Лобода Аліса, Луко-Барська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Воронова Юліана, Ялтушківський ліцей
серед учнів 7 класів(хлопці)
І місце – Марценюк Андрій, Барський ліцей №2
ІІ місце – Семьонов Олександр, Барський ліцей №3
ІІІ місце – Кирилюк Володимир, Барський ліцей №4
серед учнів 8 класів(дівчата)
І місце – Штегеран Анна, Журавлівська гімназія
ІІ місце – Заїка Анастасія, Балківська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Мельницька Маша, Мальчовецька гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 8 класів(хлопці)
І місце – Яворський Денис, Барський ліцей №1
ІІ місце – Максимчук Максим, Кузьминецька гімназія з дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Бозняк Михайло, Івановецька гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 9 класів(дівчата)
І місце – Антонюк Дар’я, Сеферівська гімназія з дошкільним підрозділом
ІІ місце – Костецька Ангеліна, Барський ліцей №2
ІІІ місце – Довгань Яна, Комаровецька гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 9 класів(хлопці)
І місце – Дацков Артем, Войнашівський ліцей
ІІ місце – Комендра Максим, Журавлівська гімназія
ІІІ місце – Колодій Артем, Митківська гімназія з дошкільним підрозділом
серед учнів 10 класів(дівчата)
І місце – Акунець Анастасія, Барський ліцей №2
ІІ місце – Марусяк Мирослава, Ялтушківський ліцей
ІІІ місце – Палевська Софія, Войнашівський ліцей
серед учнів 10 класів(хлопці)
І місце – Козубський Ілля, Барський ліцей №2
ІІ місце – Смірнов Тимофій, Барський ліцей №3
ІІІ місце – Єлькін Володимир, Войнашівський ліцей
серед учнів 11 класів(дівчата)
І місце – Грисюк Вікторія, Войнашівський ліцей
ІІ місце – Лещенко Аліна, Ялтушківський ліцей
ІІІ місце – Гоменюк Юлія, Барський ліцей №2
серед учнів 11 класів(хлопці)
І місце – Карук Артур, Войнашівський ліцей
ІІ місце – Тичук Сергій, Барський ліцей №1
ІІІ місце – Гейна Роман, Барський ліцей №4