НАВЧАЄМОСЯ ПОДОРОЖУЮЧИ

Дата: 02.04.2024 11:49

Фото без опису

Навчальні екскурсії є обов’язковою та необхідною складовою освітнього процесу Нової української школи. Вони не тільки розширюють, поглиблюють та узагальнюють знання учнів, здобуті на уроках, а ще завдяки особистій присутності учнів, безпосередньому спілкуванню з об’єктами екскурсійного показу, дозволяють їм краще засвоїти матеріал.

Саме тому з метою підвищення рівня знань та предметних компетентностей здобувачів освіти та реалізації Концепції НУШ, класні керівники 6 класів (Чурай Н. В. , Кметь Н. Г. , Рудик Л. П. ) та вчителька природознавства Казьмірова І. Ю. в березні організували навчальну поїздку до м. Вінниця. Ними було відвідано 4 локацій:

- Вінницький планетарій;

- Музей ретротехніки;

- Краєзнавчий музей;

- Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.

Учні не тільки почули цікаві факти й побачили багато нового, а й пережили позитивні емоції.

Наступного дня всі з гарним настроєм та приємними враженнями