«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ-НЕЗМІННИЙ ПРІОРИТЕТ СЬОГОДЕННЯ»

Дата: 29.02.2024 11:52

27 лютого на базі Терешківської гімназії відділом освіти Барської міської ради проведено семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Безпека дітей-незмінний пріоритет сьогодення».

Війна внесла корективи у всі сфери життя, освіта не стала винятком. Як ніколи актуальними залишаються знання щодо збереження життєдіяльності учнів та працівників в нових реаліях – небезпечних, кризових, непередбачуваних. Адже основними фокусами в нашій державі є: відновлення закладів, безпечні умови для якісної освіти, якісне дистанційне навчання та психологічна стабільність.

На проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду, як на проблему гостру, важливу, що вимагає чітких, скоординованих дій освітян, батьків, працівників різних служб і відомств.

Саме тому було відвідано клас безпеки, укриття, проведено ряд навчально- пізнавальних заходів.