ПІДСУМКИ ІІІ ЕТАПУ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 25.01.2024 09:39

12 січня відбувся ІІІ етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка.

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Вітаємо ученицю Барського ліцею №4 Колодій Ольгу із зайнятим ІІІ місцем та вчительку української мови та літератури Радзіх Аллу , яка її підготувала.

Пишаємось та бажаємо успіхів!!!

Конкурс об`єднує талановитих учнів та дає можливість молодому поколінню ще раз звернутись до художнього спадку Кобзаря, а також продемонструвати рівень своєї творчості.

Дякуємо Збройним силам України, що маємо можливість продовжувати плекати свої традиції і дбати про виховання молодого покоління.