ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 💚У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "МАРТИН ЗВИЧАЙНИЙ - ПТАХ РОКУ 2023" 🐦🐧

Дата: 15.01.2024 09:04

«Мартин звичайний — птах року 2023», організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи.

В різних номінаціях учні та учениці закладів освіти Барської міської ради здобули 3 призових місця !

В номінації «Змістовна різнопланова робота»:

І місце – учнівський колектив 5 класу Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом, керівник: Корнійчук Людмила Олександрівна.

В номінації (Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів»:

І місце – Маркорій Анастасію, ученицю 9-Б класу Барського ліцею № 4, керівник: Новак Інна Сергіївна.

В номінації (Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни):

І місце – Кушнір Анюту, ученицю 7 класу Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом, керівник: Михальчишина Тетяна Олександрівна.

Ці переможці довели, що учнівська молодь закладів освіти Барської міської ради віддана охороні птахів та природи і має чимало таланту та креативних ідей.

Вітаємо їх та їхніх керівників із заслуженими визнаннями в конкурсі “Птах року” 2023!

Їхня праця та зусилля долучаються до збереження природи та біорізноманітності, і мають надію на світле майбутнє для птахів нашої землі. 💚💚💚