ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ “ПТАХ РОКУ” 2023 – “МАРТИН ЗВИЧАЙНИЙ"

Дата: 20.12.2023 14:27

Згідно представлених оргкомітету матеріалів підведено підсумки і визначено переможців (наказ № 117-О від 24.11.2023 Вінницька обласна станція юних натуралістів)

Номінація «Змістовна різнопланова робота»

ІІ МІСЦЕ:

- Колектив учнів 5 класу Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.

Номінація «Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів»

ІІ МІСЦЕ:

- Колектив учнів 8 класу Гулівської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.

ІІІ МІСЦЕ:

- Колодій Ольга, учениця 11 класу Барського ліцею #4 Барської міської ради.

Номінація «Кращий літературний твір»

ІІ МІСЦЕ:

- Русановська Софія, учениця 4 класу Сеферівської гімназії з дошкільним підрозділом.

Номінація «Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни»

ІІ МІСЦЕ:

- Кушнір Анюта, учениця 7 класу Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.

ІІІ МІСЦЕ:

- Кузіна Катерина, учениця 6 класу Кузьминецької гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.

Номінація «Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни»

ІІІ МІСЦЕ:

- Трінус Соломія, учениця 3 класу Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом Барської міської ради.

Вітаємо дітей та їх керівників з отриманими перемогами та бажаємо подальших успіхів!