ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА
3 КЛАС
І місце - Ходор Олександра Вікторівна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Песляк Дмитро Віталійович, Барський ліцей №2
ІІІ місце – Моспан Матвій Миколайович, Мигалівецька гімназія з
дошкільним підрозділом
- Новак Каріна Володимирівна, Барський ліцей №4
4 КЛАС
І місце – Салдан Злата Григорівна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Юрченко Владислав Миколайович, Барський ліцей
№4
ІІІ місце – Маціпура Яна Валеріївна, Окладнянська початкова
школа з дошкільним підрозділом
- Цвігун Анастасія Василівна, Мальчовецька гімназія з
дошкільним підрозділом
- Костюк Марія Юріївна, Окладнянська початкова школа
з дошкільним підрозділом
5 КЛАС
І місце – Могилівська Софія Вікторівна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Свята Анна Володимирівна, Барський ліцей №2
- Гейна Орест Андрійович, Барський ліцей №4
- Пастушина Дарина, Мальчовецька гімназія з
дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Коврига Олександр Валерійович, Барський ліцей №4
- Хом’як Владислава В’ячеславівна, Матейківська
гімназія з дошкільним підрозділом
6 КЛАС
І місце – Сошка Софія Василівна, Барський ліцей №2
- Ткачук Дар’я Юріївна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Бондаренко Дмитро Тарасович, Балківська гімназія з
дошкільним підрозділом
ІІІ місце – Мазур Ірина В’ячеславівна, Матейківська гімназія з
дошкільним підрозділом
- Тітов Максим Олександрович, Барський ліцей №3
7 КЛАС
І місце – Загроцька Катерина Василівна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Кравцов Іван Вікторович, Барський ліцей №4
- Песляк Даніїл Віталійович, Барський ліцей №2
ІІІ місце – Кухар Андрій Сергійович, Барський ліцей №4
- Максимчук Артем Вадимович, Кузьминецька гімназія
з дошкільним підрозділом
- Бабій Валерія Дмитрівна, Мигалівецька гімназія з
дошкільним підрозділом
8 КЛАС
ІІ місце – Каюда Артем Сергійович, Барський ліцей №3
- Правдюк Вікторія Сергіївна, Барський ліцей №1
ІІІ місце – Лясковець Юлія Миколаївна, Чемериська гімназія з
дошкільним підрозділом
9 КЛАС
І місце – Підлубний Дмитро Миколайович, Барський ліцей №1
ІІ місце – Маркорій Анастасія Олександрівна, Барський ліцей
№4
ІІІ місце – Зозуляк Дарина Олегівна, Барський ліцей №4
10 КЛАС
І місце – Іськова Марія Олександрівна, Барський ліцей №1
ІІ місце – Акунець Анастасія Василівна, Барський ліцей №2
- Чичановська Олена Володимирівна, Барський ліцей
№4
ІІІ місце – Мазур Дар’я Сергіївна, Барський ліцей №2
11КЛАС
І місце – Гоменюк Юлія Олегівна, Барський ліцей №2
ІІ місце – Колодій Ольга Вікторівна, Барський ліцей №4
ІІІ місце – Гуцалюк Олександра Леонідівна, Барський ліцей №3
- Поповська Світлана Олександрівна, Барський ліцей
№1