ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "ПРИРОДА І ФАНТАЗІЯ"

Дата: 03.10.2023 16:27

За вікнами осінь...

Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.

У вересні 2023 року на базі КУ «Барський міський Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками» відбувся конкурс «Природа і фантазія». На конкурс подано близько 40 робіт школярів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Експонати учасників вирізнялися різноманітністю сюжетів, креативністю, високою майстерністю та оригінальністю виконання, відображенням місцевого колориту, народних традицій.

Якщо поглянути на світ очима дітей, він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій та мрій. Кожна дитяча робота легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю, адже дитина завжди передає те, що бачить, а бачить вона барвисте життя.

Переможцями та призерами конкурсу визначено серед ліцеїв:

І місце – Войнашівський ліцей («Українські соняшники» Кобилецького Богдана), КУ «Барський міський Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками» («Чарівне дзеркальце» Галух Кароліна);

ІІ місце - Барський ліцей №4 («Ой криниця на лужку…» Максімової Катерини, Барський ліцей №2 («Будинок лісника» Жилінської Софії);

ІІІ місце – Барський ліцей № 3(«Мальовничий тин» Леонтієв Андрій), Барський ліцей №1(«Чарівна незнайомка» Тиха Юліана).

Переможцями та призерами конкурсу визначено серед гімназій:

І місце – Луко-Барська гімназія з дошкільним підрозділом («Вітряк Надії» Коваленко Ольга), Сеферівська гімназія з дошкільним підрозділом («Осіння феєрія» Семенов Ростислав);

ІІ місце – Митківська гімназія з дошкільним підрозділом («Осінній грибок» Зоря Богдан), Гулівська гімназія з дошкільним підрозділом («Годинник» Ігнахов Даніїл);

ІІІ місце – Івановецька гімназія з дошкільним підрозділом («Будиночок для осені» Ходзінський Павло).

Вірмо у щасливе майбутнє без війни, перемога настане! Слава Україні! Героям Слава!