Кожен герой заслуговує, щоб його пам’ятали

Дата: 06.04.2023 11:41

5 КВІТНЯ у Митківському ЗЗСО І-ІІст.-ЗДО відбулась лінійка, приурочена вшануванню пам’яті загиблого героя, випускника школи Латишева Олега Анатолійовича, який рік назад віддав своє життя за свободу рідної землі.

Кожен герой заслуговує, щоб його пам’ятали. Пам'ять! Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни, хто не скорився ворогові і не впав духом, не зрадив, вистояв, вмер, залишившись безсмертним!

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їхнього героїзму, зміцнення патріотичного духу в закладі відкрили куточок пам'яті загиблих у російсько-українській війні односельчан. На стіні розмістили світлини та інформацію про Латишева Олега та Лозінського Олександра. Хвилиною мовчання та квітами присутні віддали честь героям, учні запалили лампадки.