A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Барської міської ради
Відділ освіти Барської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 25.02.2022 09:47
Кількість переглядів: 94

ОГОЛОШЕННЯ      

про проведення повторного конкурсу  на заміщення вакантної посади

директора Кузьминецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Барської міської ради,

що знаходиться за адресою:

Вінницька область, с. Кузьминці вул. Івана Богослова, будинок 61.

         Барська міська рада та відділ освіти Барської міської ради оголошують конкурс  на заміщення вакантної посади директора Кузьминецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Барської міської ради, що знаходиться за адресою: Вінницька область,   с. Кузьминці, вул. Івана Богослова, будинок 61.

Місце знаходження закладу: 23040,Вінницька область, с. Кузьминці ,вул. Івана Богослова, будинок 61.

Місце проведення конкурсу: зала засідань Барської міської ради за адресою: м. Бар, вул. Майдан Святого Миколая, будинок 18.

Дата та час проведення конкурсу: 04.04.2022 року, 10.00 год.

Умови оплати праці:посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р.№557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10. 2005 р. за№ 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. №373, постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. №78, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298 «Про оплату працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

До участі у конкурсі допускається особа, яка:  
- є громадянином України;
- вільно володіє державною мовою;
- має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
- має стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох  років;

- має організаторські здібності;

- має стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 Перелік документів для участі у конкурсі :
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу  освіту (з додатком,  що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- сертифікат про рівень  володіння державною мовою; 
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;
- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Претенденти подають документи собисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає. 

Кінцевий  строк і місце подання документів для участі в конкурсі.

         Документи приймаються протягом 26 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу на офіційних вебсайтах Барської міської ради та  відділу освіти Барської міської ради (до 22 березня 2022 року включно) за адресою м. Бар, вул. Героїв Майдану, будинок 6,  відділ освіти Барської міської ради.

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією 4 квітня 2022 року (початок о 10.00 год.) за адресою м. Бар, вул. Майдан Святого Миколая, будинок 18,зала засідань Барської міської ради.

Загальна тривалість конкурсу не перевищуватиме 2 год., з яких не більше 60 хв. відведено на кваліфікаційний письмовий іспит та ситуаційне завдання, 20-25хв.  – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу, решта часу (близько 35-40 хв.) - відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

Уповноважена особа.

         Особа, яка уповноважена надавати  інформації про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі  - Марущак Наталія Іванівна, головний спеціаліст відділу освіти Барської міської ради. Контактні дані: електронна адреса:barosvitaotg@ukr.net.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень