Теплиця на моєму підвіконні

Дата: 28.01.2020 09:51

20 січня учні 3 класу Гаївської ЗОШ-сад І - ІІ ступенів під керівництвом вчительки Мазур Н. П. провели навчальний проект "Теплиця на моєму підвіконні". Учням було запропоновано виростити з насіння рослини, визначити, які саме умови потрібно, щоб зародилось нове життя рослини. Школярі підготували насіння (цибулі, квасолі), грунт, пісок, глину, посуд, воду. Із великою радістю працювали над даною роботою, допомагаючи один одному. Вчилися діти проводити дослідження, шукати необхідну інформацію, спостерігати, порівнювати, встановлювати закономірності, робити висновки. Всі учні з творчістю підійшли до презентації своєї роботи. Кожна робота була індивідуальна. Знання, власноруч перевірені і підтверджені на практиці, діти збережуть на все життя!