Тиждень англійської мови в початкових класах в Сеферівській ЗОШ

We like to play,
We like to study
Every day.

В Сеферівській школі-сад пройшов тиждень англійської мови в початкових класах.
Monday - Day of songs
Учні на перервах слухали і співали англійські різдвяні пісні.
Tuesday – Day of colors
Юні знавці розгадали кросворд про кольори і завзято розмальовували розмальовки.
Wednesday – Day of games
Команда хлопців “ Clever”змагалася проти команди дівчат “Rich” у грі “ Millioner” . Перемогу здобули дівчата.
Thursday – Day of lesson
Вчитель англійської мови Кучерук Людмила Анатоліївна провела відкритий урок в 4-му класі “ Ukrainian and English winter holidays”. Учні продемонстрували вміння працювати в групах і завдяки інноваційній методиці «Ажурна пилка» встигли опрацювати три тексти “ St. Nikolas”, “Night before Christmas in England” and “New Year in Ukraine”. Учні писали листи до Діда Мороза, деякі до Санта Клауса, підписали запрошення на захід до святкування Різдва в Англії і вручили вчителям, а також виготовили Різдвяний віночок з сніжинок.
Friday –Day of holiday
На завершення тижня англійської мови був проведений захід “Merry Christmas!” Ведучими були учениці 5-го класу, які детально описали англійські традиції на англійській та українській мовах. Учні молодших класів декламували вірші, розігрували сценки, дружно співали різдвяні пісні ”Jingle bells” and “Merry Christmas”. Різдвяну атмосферу підкреслив яскраво прикрашений зал, декорації виготовили: Бородата Т.В. - вчителька образотворчого мистецтва та Власюк В.А. - вчителька трудового навчання. Кучерук Л.А. пригостила всіх учасників і глядачів пудингом. Дух англійського Різдва зачарував Сеферівську школу.