Педагогічні читання

Дата: 17.05.2018 16:27

29 січня 2018 року на базі навчально-методичного кабінету пройшли педагогічні читання, присвячені 100-річчю з дня народження великого вчителя-гуманіста Василя Сухомлинського. Учасниками педчитань були вчителі шкіл району, які ретельно підготували свої виступи з різних тем: «Життя та біографія вчителя-гуманіста», «Унікальна педагогічна система Василя Сухомлинського», «Школа радості. Виховання любов’ю та успіхом», «Формування учня-мислителя в творчій спадщині педагога», «Що таке початкова школа (за В. Сухомлинським)», «Дитячий письменник Василь Сухомлинський», «Живе слово Сухомлинського. Його найвідоміші цитати». Також учасники педчитань обговорили твори педагога «Серце віддаю дітям», «Сто порад учителю», «Народження громадянина» та «Методика виховання колективу».