Відділ Освіти Барської Райдержадміністрації

Тетралізоване дійство

   

  У переддень чудового зимового свята Нового року учні та вчителі Журавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів на чолі з директором школи Янковською Світланою Дмитрівною завітали до чудових та щирих людей – до своїх спонсорів – у ТОВ «Краєвид Поділля», щоб привітати їх з прекрасним святом Нового року. Щира дружба пов’язує школу та ТОВ «Краєвид Поділля». Постійна турбота про дітей, їх комфорт та затишок стали девізом генерального директора ТОВ Пуги Григорія Михайловича та його заступника Мельника Володимира Миколайовича. Нещодавно завдяки цим чудовим Людям у Журавлівській школі з’явилися 15 металопластикових вікон. 
У дарунок учні та вчителі школи принесли працівникам ТОВ «Краєвид Поділля» теплі та щирі привітання та побажання здоров’я та процвітання, гучну колядку та театралізоване дійство. Снігурка та Дід Мороз подарували на згадку присутнім подарунки, які були розіграні в лотерею, та пригостили усіх теплими вареникам та пухкенькими пиріжками, салом та квашеними огірками.
Надзвичайно сподобалася працівникам ТОВ участь в інсценізації казки «Ріпка», яку зіграли з ними учні школи.
Засіяли в цей день зерном та заспівали колядок учні та вчителі школи і працівникам сільської ради.« повернутися до списку новин