Новорічні ранки у ЗОШ №4

Дата: 22.02.2018 14:46

Щороку напередодні Новрорічних свят і дорослі й діти чекають новорічного дива. Не оминули новорічні сюрпризи школярів та батьків Барської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 і нині. Під керівництвом педагога-організатора Побережної І.М. та учнів 10 -9 класів, класних керівників початкової школи для учнів 1-4 класів з 25.12 по 28.12. 2017 року було проведено Новорічні ранки. Як звісно, Новий рік - це пора подарунків. Отож усі школярі 1-4 класів оримали солодощі від міської ради, а також були учасниками цікавих розважальних програм. Учні 5-7 класів підготували новорічний концерт та разом із казковими героями брали участь у різноманітних конкурсах. Феєричний настрій усім дарували неперевершені шкільні актори - Снігуронька (Наконечна Верніка), Дід Мороз (Захарчук Влад), Баба-Яга (Бородата Вікторія). Для учнів 9-11 класів майбутні випускники школи провели дискотеку.