Зустріч Нового року

Дата: 22.02.2018 14:38

Останній тиждень у Чемериському НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІ ст..» видався дуже насиченим. Підводилися підсумки навчальних досягнень учнів за І семестр 2017 – 2018 н. р. та проходили святкові концерти. Ще у середу кумедне домовинятко Кузя запросило у гості друзів, учнів 1 та 2 класів, які відкрили новорічну казку. За ними поспішили й учні 3 – 4 класів, вони намагалися задобрити різну нечесть, яка викрала головних героїв дійства: Діда Мороза й Снігуроньку. В четвер святкове диво сталося у нашому садочку. Кого там тільки не було, - і звірятка, і сніжинки і герої казок. А по закінченні уроків учні 5 – 9 класів запропонували усім відпочити, переглянувши програми новорічного ТБ. На каналі 5 класу ми переглянули «Надзвичайні новини». Канал 6 класу запропонував розважальну програму «Вечір із Кікіморою». На каналі 7 класу нас зустріли герої реаліті шоу «Медики ХХІ ст..». 8 клас представив інсценізоване дійство «Казка для старшокласників». Канал 9 класу захопив всіх комедійним серіалам «Одного разу під Полтавою». Звичайно не обійшлося без пісень, танців, конкурсів і солодких подарунків. Дідусь Мороз був щедрий для всіх, і для вихованців ДНЗ, і для учнів ЗОШ. Снігуронька ж побажала усім:
Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров’я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядкою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє.