Тиждень історії та правознавства у Чемериському НВК

Дата: 18.12.2017 12:16

Підводячи підсумки тижня історії та правознавства у Чемериському НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІ ст..» можна сказати , що все вдалось. Ще в понеділок, 11 грудня , Кушта Віталій Миколайович розпочав активно працювати з учнями , провів розважальну гру національно – патріотичного напрямку із учасниками гуртка «Джура». Дві команди, учні 7 та 6 класу боролись у запеклій боротьбі за перемогу, із значним відривом балів шестикласники перемогли. У вівторок учні здійснили віртуальну подорож по Київській Русі. У середу – школярі працювали із ребусами й кросвордами, приймали участь у конкурсі малюнків. Початківці через зображення передавали свої права, старшокласники – історію своїми очима. В четвер була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший», перемогу здобула учениця 8 класу Фурман Марія. В п’ятницю всі прослухали усний журнал «Державні символи», підвели підсумки й нагородили переможців. Ми дякуємо вчителю за насичений та пізнавальний тиждень.