Педагогічна рада з проблеми формування емоційно-значимої поведінки дітей у природному оточенні

Дата: 18.12.2017 12:07

12.12.2017 року в Барському ДНЗ №1 «Берізка» відбулася педагогічна рада з проблеми формування емоційно-значимої поведінки дітей у природному оточенні .
Що здатні побачити діти у природі таке, що змусить їх пригорнутися до неї душею і не дозволить у майбутньому заподіяти зла? Насамперед красу і тендітність. Тож перед педагогами постало завдання сформувати у дітей естетичне ставлення до природи, вміння помічати її красу, милуватися обєктами та явищами, відчувати свій фізичний та емоційний зв'язок з нею. Педагоги закладу дійшли згоди, що краса пробуджує моральні, тобто власне людські якості, а знання про унікальнісь та крихкість природи спонукають до дій задля її збереження. Вагомим доповненням до цієї надзвичайно актуальної проблеми стала презентація плакатів виготовленими вихователями та батьками на тему «Природа в небезпеці».