Підсумки проведення  районної новорічно-різдвяної виставки  «Новорічна композиція»

Дата: 22.12.2017 11:11

Відповідно до плану організаційно-масових заходів Центру позашкільної роботи на 2017 рік та з метою пропаганди серед молоді розвитку творчої ініціативи, пізнавальної діяльності, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, з 27 по 11 грудня в закладі було проведено районний новорічний конкурс «Новорічна композиція».
В даному заході прийняли участь 17 навчальних закладів, з них - 9 ЗОШ І-ІІІ ст., 7 ЗОШ І-ІІ ст.,1 ЗОШ-сад І ст. та Центр позашкільної роботи.
В новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» прийняли участь 242 учні загальноосвітніх закладів району.
Гуртківцями ЦПР було виготовлено 16 новорічних композицій, які оцінювались поза конкурсом.
Найкращі роботи в номінації «Стилізована ялинка»:
Новорічна ялинка» –Сірож Олена учениця 7 класу Ялтушківської ЗОШ І-ІІІ ст., «Ялиночка» - Кальман Діана, учениця 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Бара; «Тендітна новорічна красуня»- Школьнік Софія, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» м. Бара; «Зелена красуня» - Сенчуковської Наталії, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Бара; «Ялинка» - колективна робота учнів Журавлівської ЗОШ І-ІІ ст.
Найкращі роботи в номінації «Новорічний букет»:
«Новорічний букет» - колективна робота Чорнової Яни, Волощиної Дар’ї, Максеменюка Богдана - учні 7 класу Терешківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Найкращі роботи в номінації «Новорічна композиція»:
«Новорічне диво» - Качук Вікторії, учениці 8 класу Мигалівецької ЗОШ І-ІІст. «Візерунок зими» - Кльоца Назарія, учня 7 класу Мигалівецької ЗОШ І-ІІ ст.;
Найкращі роботи в номінації «Новорічний вінок»:
колективна робота учнів 6 класу Гулівської ЗОШ І-ІІ ст., Рябоконь Тетяни, учениці 8 класу Митківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Найкращі роботи в номінації «Сюжетна композиція»:
«Незвичайний кошик» - Зуб Сніжани, Гаївська ЗОШ-сад І-ІІ ст; «Новорічна корзина» - робота учениці 9 класу Івановецької ЗОШ І-ІІ ст.
Найкращі роботи в номінації «Новорічна картина, колаж»:
«Новорічне диво» - робота учениці 8 класу Качур Вікторії Мигалівецька ЗОШ І-ІІ;
Найкращі роботи в номінації «Новорічний подарунок»:
«Новорічна іграшка» - колективна робота учнів Роздорожнюк Юлії, Джанібекової Юлії, Бевх Каріни Гулівської ЗОШ І-ІІ ст.;
Були підведені підсумки районної новорічно–різдвяної виставки «Новорічна композиція» та визначено місця серед навчальних закладів освіти:
серед навчальних закладів І-ІІІ ст.:
І місце - ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м. Бара
ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІст. №2 – гімназія» м. Бара
ІІ місце - ЗОШ І-ІІІ ст.№4 м. Бара
ІІІ місце – Ялтушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
серед навчальних закладів І- ІІ ст.:
І місце – Гулівська ЗОШ – І-ІІ ст.
ІІ місце - Гармацька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце - Терешківська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце – Журавлівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце - Мигалівецька ЗОШ І-ІІст.